PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645066}

Gra o Tron

A Game of Thrones
7,6 1 882
oceny
7,6 10 1 1882
Gra o Tron
powrót do forum gry Gra o Tron

Gra ogólnie jest fajnie rozpracowana, istnieje parę fajnych opcji jakich nie ma w innych grach, do
tego ma się wybór jak rozegra się fabuła, ale ogromnym minusem jest system sterownia a
przede wszystkim system walki. To że kamera nie rusza się automatycznie, a tylko po wciśnięciu
przycisku i obróceniu jej jest bardzo problematyczne. Do tego wg mnie zbyt duży problem stanowi
fakt że 90% wyniku walki zależy od taktyki i rozpracowania specjalnych ciosów. Są fajne i
sprawiają że walka nie polega na tylko napie**** w LPM ale w sumie nie jest to gra strategiczna
tylko RPG więc wg mnie jest zbyt duży nacisk położony na taktykę. Reasumując pomysł jest na
prawdę w porządku, ale sterowanie jest ogroomnym minusem dlatego wg mnie gra zasługuje
maksymalnie na 6/10.

ocenił(a) grę na 8
AC691

Da się przyzwyczaić, za samą fabułę i wspaniały dźwiek 8 się należy :)

ocenił(a) grę na 7
AC691

Gra jest dobra ale gdyby budżet był większy to pewnie ta produkcja prezentowałaby się o wiele lepiej pod względem chociażby grafiki,przy okazji dodam że minusem jest również zbyt dużo dialogów,przeciąganych czasem bezsensownie choć nie wynika z nich nic nadzwyczajnego.Oczywiście gra jest jak najbardziej dobra i warta zagrania.Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 7
AC691

Dałam 7 za fabułę i klimat. Sterowanie doprowadzało mnie momentami do pasji, niektóre walki musiałam powtarzać (zła taktyka). O grafice w ogóle nie wspomnę. Można było grę zrobić lepiej, dopracować, dopieścić.
Na szczęście fabuła w pełni rekompensuje wszystkie niedociągnięcia techniczne. Fani książki i serialu na pewno się nie zawiodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones