PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607099}

Final Fantasy VII

Fainaru fantajî VII
8,9 4 440
ocen
8,9 10 1 4440
Final Fantasy VII
powrót do forum gry Final Fantasy VII

Ideał

ocenił(a) grę na 10

Gra jest niepowtarzalna. Nigdy w podobną nie grałem. Podczas rozrywki wręcz przeniosłem się do tamtego świata i uczestniczyłem w przygodach razem z bohaterami. Jest w nią włożony kawałek duszy. Dla tych co marudzą o grafice itp. Gre dostałem wraz z konsolą playstation w roku 1999 a wyszła ona w roku 1997 więc na tamte lata to było COŚ. A poza tym liczy się grywalność i klimat a nie grafika. tylko 10/10 gdyż niestety nie można dać większej oceny. Genialna gra !!

ocenił(a) grę na 10
Rilox

Oj tak, kupiłam ją jeszcze jako dziecko w roku 97 (zupełnie przez przypadek - spodobał mi się Cloud na odwrocie pudełka :P) i byłam zachwycona grafiką. Moja mama jest nałogowym graczem, więc obie grałyśmy na okrągło. Było to pierwsze j-RPG SQUARE w jakie zagrałyśmy i mimo iż mijają lata - siódma cześć jest ponadczasowa. Postaci z którymi możemy się utożsamić, z którymi przeżywamy wzloty i upadki. Troszkę szkoda, że SQUARE się tak wypalili pod względem fabularnym. Po dziesiątej części zaczęło być coraz gorzej. W FF VII nie można narzekać na grafikę - na tamte czasy była niesamowicie dobra, a poza tym - te "chibi" mają swój urok. :) dla mnie również 10/10, w tej grze znalazłam wszystko - świetną fabułę, interesujące kreacje postaci, kultowy już OST (nawet w midach był cudowny) i uroczą grafikę.

miyavik

"Moja mama jest nałogowym graczem, więc obie grałyśmy na okrągło." - hah, fajnie masz :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones