Yellowstone
powrót do forum 4 sezonu

Hicior...

ocenił(a) serial na 9

Jeden z tych seriali które oglądać się chce odcinek za odcinkiem. Ostatnio to czekam na emisje całego sezonu i oglądam całość, bo to czekanie na kolejny odcinek mnie dobija.

ocenił(a) serial na 10
deef_2

Witam. Gdzie można obejrzeć ten serial?

deef_2

Ja jestem fanką serialu od 1 sezonu i z bólem serca po oglądnięciu 9tego odcinka stwierdzam, że jednym zdaniem można podsumować ten sezon. Absolutnie NIC SIĘ NIE DZIEJE. Po obiecującym pierwszym serial powoli wchodzimy w marazm gmatwaniny pokazywania krajobrazów i ujeżdżania koni, które owszem robią wrażenie ale towarzyszą im rozmowy o niczym nie mające większego znaczenia. Wątki jakichś aktywistów, pobyt w Teksasie czy rozterki duchowe Keyce'ya i jego nudnej żony, nawet Beth nie ma nic sensownego do zagrania przypominają mi niemoc i frustracje jaka towarzyszyła mi przy późniejszych sezonach Opowieści podręcznej.

Tylko lojalnie ostrzegam, bo rozczarowanie może być duże :/

ocenił(a) serial na 9
villemo75

Ten "marazm gmatwaniny" i "rozmowy o niczym" to właśnie esencja serialu. Gdyby to miała być po prostu kolejna opowieść o tym, kto kogo pieprzy albo zabija, raczej nie traciłbym czasu. Na szczęście dostaliśmy serial wybitny. Teraz pozostaje czekać na piąty sezon...

ja_majcin

Dostaliśmy serial wybitny ale ze słabym sezonem 4tym. Takie jest moje zdanie.

użytkownik usunięty
villemo75

Podbijam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones