PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862659}

Władcy przestworzy

Masters of the Air
7,4 4 893
oceny
7,4 10 1 4893
Władcy przestworzy
powrót do forum serialu Władcy przestworzy

„Nie ma tu żadnej logiki. Każdy odcinek wygląda tak samo - wszyscy biegną na przód, każdy robi głupie miny. Szybko robi się nudno, nie ma tu większego planowania akcji, ciekawszych dialogów - zwykle w połowie wyłączam. Kolejne odcinki różnią się tylko scenografią.”
„Obejzałem odcinek 2.Pierwsza akcja ze zdobywaniem dział rozbawiła mnie okrutnie.Przez chwile się zastanawiałem czy to aby nie parodia filmu wojennego?Dzielni amerykanie wpadają do okopów niemieckich,zamiatają wszystkich,strzały ich są precyzyjne,zawsze trafiają,natomiast niemieckie granaty wybuchające obok nich nie robią więszego wrażenia na naszych BOHATERACH.”
„zmęczyłam 3 i poł odcinka i jestem co najmniej zmieszana- serial nudny, nie widze żadnego naturalizmu, nic trzymającego w napięciu... a tu w rankingu 2gie miejsce i wszyscy tu pieją peany....
czy ten serial się dalej tak diametralnie zmienia? o co chodzi ze mnie w ogole nie wciagnal a takie ma fantastyczne noty? gdzie haczyk?”

To tylko takie, starsze przykłady. Domyślacie się? Kompania Braci.
To tradycja FW, co by nie grali, zawsze na początku zbiega się tłumek, który głośno mendzi. Są powtarzalni jak klony z Ataku Klonów. Ciekawe, ilu z nich się potem „nawróciło”? Ostatnich parę stron (czyli najstarsze) są wpisy usunięte. Łoj, musieli se nieźle ulżyć.
Potem zaczyna się to wygładzać. Jednak zawsze na początku muszą wylać kubły pomyj. Serial obejrzę, kiedy będzie miał wszystkie odcinki. Do tego czasu tylko będę się śmiał z tego pieprzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones