PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855371}

Vincenzo

Bin-sen-jo
8,1 2 280
ocen
8,1 10 1 2280

Vincenzo
powrót do forum serialu Vincenzo

No sorry. Obejrzałam już sporo kdram, więc mogę uznać się za fankę, ale nie mogę zrozumieć zachwytów nad Vincenzo. Ktoś tu już to napisał: pomysł ciekawy i gdyby wyciąć połowę tj. głupawe sceny, byłby dobrym kryminalem. Zabawny? Naprawdę? Kilka podejść i wreszcie zmuszenie się do obejrzenia całości, sporo na podglądzie. Kosmicznie długie odcinki pełne denerwujących scen, które odciągają widza od głównej, niezłej fabuły. Denerwujące zachowania pani mecenas, nie wspominając o lokatorach. Za to genialnie rozpisane i zagrane postaci złych, świetne walki tytułowego V.
O beznadziejnym scenariuszu końcówki 19 odcinka już też tu ktoś pisał, absolutnie się zgadzam. Jak to możliwe w takiej produkcji? Za długo już było i autorzy odeszli po 18tym?
W podobnej konwencji i tematyce jest Lawless lawyer, ze znacznie lepszą chemią między główną parą, równie świetnymi "złymi" i nieco mniejszą porcją głupawych postaci z tła. Krótszy i wg mnie lepszy mimo mniejszego budżetu.

ocenił(a) serial na 9
dodo61

Typiaro!! Ty się dobrze czujesz??? Ten serial to najlepsze co Korea Południowa ma do zaoferowania poza pralkami Samsunga ;) Nie wiem jak można wprowadzać ludzi w błąd swoją niepoprawną opinią. Po twoich pozostałych ocenach od razu widać, że nie masz za grosz gustu. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
Irquel

Bardzo się cieszę, że kdramy mogą wzbudzić tyle emocji :D. Mimo wszystko jesteśmy w tej samej drużynie fanów koreanskich produkcji, więc pozdrawiam serdecznie! :) <3

ocenił(a) serial na 9
dodo61

Również pozdrawiam i życzę udanych seansów <3

ocenił(a) serial na 9
dodo61

Obejrzałaś sporo k-dram i dziwią Cię: długość odcinków i dziwny humor tego serialu? To Ty chyba brazylijskie telenowele oglądałaś, a nie k-dramy. Akurat właśnie te 2 elementy wyr&oacute;żniają praktycznie każdą k-dramę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones