PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625071}

Unforgettable: Zapisane w pamięci

Unforgettable
6,9 2 440
ocen
6,9 10 1 2440
Unforgettable: Zapisane w pamięci
powrót do forum serialu Unforgettable: Zapisane w pamięci

może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?? znalazłam te 2 odcinki już z lektorem z axn ale w stanach nie było jeszcze premiery i ciężko doszukać się jakiejkolwiek konkretnej daty premiery w stanach tych odcinków a axn już je wypuściło ?? poszukałam i niby nazwiska aktorów którzy mają grać w poszczególnych odcinkach się zgadzają nazwiska ich postaci nie zawsze i nie do końca teraz rozumiem o co chodzi .. zna ktoś wyjaśnienie ?

ocenił(a) serial na 10
Eminelka

no właśnie ja też nie wiem o co chodzi..
oba widziałam z lektorem z axn...
a 9 ocenić nie mogę...:|
ktoś coś namieszał..:(

Eminelka

no właśnie też się zastanawiam. Na stronach angielskich nigdzie nie ma linków i ludzie ze stanów myślą, że był już koniec sezonu nawet nie wiedzieli, że był 8 odcinek. A ktoś może mi powiedzieć o której dokładnie i w jaki dzień leci na axn? Bo oglądałam w tv 8 i chciałam obejrzeć 9 ale nie pamiętam kiedy to leciało a nigdzie nie mogę znaleźć. Będę wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 10
Cynthia_Rosse

oj nie wiem bo ja po takich inf że jest dostepny z lektorem z axn skorzystałam z torrentow :) a co do axn to teraz tez ma przerwe do stycznia i zamiast tego jest inny jakiś serial

ocenił(a) serial na 6
Eminelka

Ej o co chodzi? Jaki 8 odcinek? Ejjjj... oglądam tylko po angielsku i nie ma żadnego 8. Jest 7 (Maps & Legends) Ale w sumie to może dobrze, bo zakończenie midsesonu byłoby całkiem słabe :)

ocenił(a) serial na 10
Mariannaaaa

i 8 i 9 ściągnęłam
już na początku grudnia były dostępne, ja je mam z lektorem:)
z tym że wyżej piszą że to nie te odcinki... to ja już się pogubiłam.. dwa nowe weszły i jeszcze raz mają wejść tylko inne?? :| pogubiłam się

ocenił(a) serial na 10
Mariannaaaa

axn wypuściło odc 8 i 9 a po ang nie ma i w stanach tez ich nie było oglądałam i wyglądająja poprostu kolejne odcinki zreszta tu tez na liscie odcinków jest napisane ze nasze wyszly wczesniej wiec :) tak jak pisałam nazwiska osob ktore w nich graja sie zgadzają :)

ocenił(a) serial na 7
Eminelka

ja znalazłam 10 i 11 co prawda po angielsku ale w usa ma być 30 stycznia

ocenił(a) serial na 10
Xawier321

11 nie widziałam i nie znalazłam natomiast wygląda tak jakby wczoraj wyszedl w stanach 8,9,10 :)

ocenił(a) serial na 10
Eminelka

nie wczoraj a gdzies 1stycznia lub 2 teraz zauwazyłam :)

ocenił(a) serial na 10
Eminelka

ja muszę nadrobić :) bo do 9 widziałam:)

akam91

Ja widziałam już do 13,a ma być dopiero 2 stycznia.Nie czaje o co chodzi.

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

ja też już znalazlam do 13 i znalazłam też informacje że w USA zrobiono sobie przerwę ale że axn jakiegoś kraju "na świecie " ( nie wiem którego ) wypuszcza odcinki bez przerw w środku sezonu przynajmniej do odcinka 13 :)

Eminelka

CBS poinformowało, że pokażą kolejne odcinki od 4 kwietnia 2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones