PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673659}

The Town

7,0 704
oceny
7,0 10 1 704
The Town
powrót do forum serialu The Town

Całkiem całkiem! 

ocenił(a) serial na 8

Bardzo intrygujący pilot. Zaciekawiła mnie historia samobójstwa matki i ojca głównego bohatera. Czekam z niecierpliwością na następne odcinki. Mam nadzieje, że ciekawie pociągną historie rodziny Nicolas!

Jaskolka_90

Rzeczywiście bardzo dobry pilot, szczerze ukazane postacie i lekko mroczny, tajemniczy klimat. Warto zobaczyć.

ocenił(a) serial na 8
Jaskolka_90

Orientujecie się może, jak to jest z tymi odcinkami? Ile ich będzie? Bo szukałam informacji i nic na ten temat nie widać. Obejrzałam pierwsze trzy, wszystko super i teraz w tym tygodniu cisza (ale były święta, to niech im będzie) i z tego co widzę, w przyszłym tygodniu też nie ma..

ocenił(a) serial na 6
independent04

Witaj z tego co się orientuje to jest mini serial tylko 3 odcinki http://www.itv.com/presscentre/presspacks/thetown/default.html

ocenił(a) serial na 8
lutornaimad

Szkoda w takim razie, bo się wciągnęłam i teraz mam niedosyt, ale dzięki wielkie za informację:)

independent04

a możesz podać link gdzie można obejrzeć te odcinki, obejrzałam 1 odc z napisami pl , szukałam aby sobie obejrzeć pozostałe ale nic nie znalazłam.

ocenił(a) serial na 8
akna_1

Ja albo szukałam na jakichś torrentach, albo na youtube na profilu MClunesfan123 były wstawiane całe odcinki:) Z tym, że wszystko po angielsku, nie znalazłam (ale w sumie to nawet nie szukałam, więc może Ty coś znajdziesz) żadnych tłumaczeń.

Jaskolka_90

możecie napisać kilka słów o tym serialu?

ocenił(a) serial na 8
marvin_5

Główny bohater wraca po latach mieszkania w Londynie do rodzinnego miasteczka. Powodem jest samobójcza śmierć rodziców, w którą on nie potrafi uwierzyć. Stara się jakoś odnaleźć w miejscu, gdzie nie bardzo już pasuje, dogadać z nastoletnią siostrą, którą słabo zna, a przede wszystkim dowiedzieć, co tak naprawdę przydarzyło się jego rodzicom.
Fabuła ciekawa, aktorstwo świetne- polecam:D

Letrin

dzięki

Jaskolka_90

Gdzie to oglądaliście? bo ja znalazłam tylko jeden odcinek -.-

woman_in_red

Ja go oglądała w streamingu.

yrrah

lecz z nieznanych przyczyn nie mogę tu zapostować adresu strony... wezmę się sposób. to będą pierwsze litery :) Iwona Iwona Tadeusz Victoria kropka Iwona Natalia Franciszek Olga :) miłej deszyfracji :)

yrrah

A w jaki sposób jest zapisany na tejże stronie? Bo jako The Town nic nie widzę:((

elfka77

Listę tytułów po lewej stronie trzeba rozwinąć (pokaż pełną listę). W standardzie pokazują się tylko najpopularniejsze.

yrrah

Dzięki!!! :)

elfka77

Miłego oglądania :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones