Niebieskooki samuraj
powrót do forum 1 sezonu

Czekam na więcej

ocenił(a) serial na 10

Ten serial to złoto, potrzebuje tego więcej. Obejrzałem cały sezon w jedną noc i mam teraz niedosyt

ocenił(a) serial na 9
snipver

Gdyby Netflix Robil w ten sposób ekranizacje Wiedzmina zamiast tego gównianego serialu durnej Showrunnerki to mielibyśmy inne złoto Netflixa.

ocenił(a) serial na 10
Bartoosh21

Szczerze to mam lekko mówiąc w nosie wiedźmina, a Blue eye samurai nie jest gówniane

ocenił(a) serial na 9
snipver

Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że Wiedzmin jest gówniany. Za to BES jest świetny i właśnie na takim poziomie chciałbym zobaczyć serial animowany Wiedźmin :)

ocenił(a) serial na 10
Bartoosh21

ahaa, no chyba że tak

Bartoosh21

Niestety różnica jest taka, że Wiedźmin nadal jest wysoce priorytetową produkcją dla Netflixa, a taki Blue Eye Samurai produkcją tworzoną na boku. Cały czas w planach jest 4 i 5 sezon, zaprezentowano już zwiastun nowego filmu animowanego z Wiedźminem i nakręcono już serial o Szczurach. Często jest tak, że jeżeli duża wytwórnia ma popularną markę, chce na niej jak najwięcej zarobić, co nie koniecznie musi przykładać się dobry serial. Wiedźmin jest tego idealnym przykładem - masa producentów mieszała się, wprowadzała zmiany, aby serial był jak najbardziej dla każdego, dla młodzieży, uproszczony, miał jak najwięcej sezonów, spin-offów, przez co historia z pierwowzoru została rozdrobniona, rozwodniona, utraciła swoją głębię i dostaliśmy korpoprodukt. Też dobrze to pokazuje jak Wiedźmin jest zawsze reklamowany, pomimo tego ilu fanów do siebie odrzucił - organizują imprezy na otwarcie sezonu, wielkie murale, reklamy telewizyjne, skórki do pobrania w grze itd. Im nie zależy na dobrym serialu, tylko takim o którym wszyscy będą gadali, nie ważne czy dobrze czy źle A taki Blue Eye Samurai tak sobie wszedł cichaczem, bez większej promocji i paradoksalnie wyszedł dużo lepszy serial- ale już nie tak często oglądany jak Wiedźmin.

ocenił(a) serial na 9
szmyrgiel

Ale dobrze ja to rozumiem. I chciałbym żeby wiedźmin bym priorytetem ale żeby go zrobili w formie Animacji która jest wierną ekranizacja książek i opowiadań. Wierzę że mogłoby to być 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones