Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta sezon 1, odcinek 1
odcinek Behawiorysta (2022)

odcinek 1

47m
7,1 615
ocen
7,1 10 1 615
Behawiorysta
powrót do forum s1e1

Gratulacje

ocenił(a) serial na 8

Wow. Od pierwszych chwil trzyma w napięciu, tak że chce się więcej! Naprawdę duży potencjał, genialny Więckiewicz. Szkoda, ze póki co ukazał się tylko jeden odcinek..
A co do fanów Mroza, zrozumcie że to nie jest wierne odwzorowanie książki, tylko lekka inspiracja… ja jestem ciekaw czym zaskoczą w kolejnych odcinkach. Póki co jestem na TAK ;)

Kubael234

Mam podobne odczucia! Dużym plusem są nowe twarze, w końcu na ekranie ktoś inny niż Karolak :)

ewczixo

Raczej nie znowu Leszek Lichota, Michał Żurawski, Agata Kulesza czy Małgorzata Kożuchowska.

Kubael234

Wiadomo, że nie będzie to wierne odwzorowanie książki ale istotne szczegóły, ktore określają samego bohatera czy inne ważne kwestie są zupełnie inne lub wzięte nie wiadomo skąd.

ocenił(a) serial na 8
Annes_filmweb

Jasne, ale proza to jedno, a ekranizacja to drugie. Osobiście uważam, że Gerard Edling chodzący w białym garniturku na ekranie wyglądałby po prostu komicznie i abstrakcyjnie..
Ja od ekranizacji nigdy nie wymagam wierności co do oryginału, to ma być tylko inspiracja, a reszta to zabawa. I jeśli to wciąga i trzyma w napięciu to czemu nie. Plus ten serial jest teraz bardziej nieprzewidywalny dla tych, którzy książę czytali. Kreacja Więckiewicza jest inna, ale w żadnym wypadku nie powiedziałbym, że gorsza od pierwowzoru. Pozdro:)

Kubael234

Oglądam kolejny odcinek i z inspiracji książka niedługo zostanie tytuł i nazwiska bohaterów- to nie jest Behawiorysta

ocenił(a) serial na 2
Kubael234

No co nie zgodzę się z tą opinią. Uważam, że grane postacie są drewniane. Sam Wieckiewicz nie potrafi znaleźć pomysłu na tę postać nie mówiąc o granych postaciach Komisarza i Pani Komisarz (poziom IQ 55) i Pani Prokurator która za każdym razem kiedy trafia się na ekranie to musi se przeklnac. Gdyby to był serial do Obiadu to ok niezły, ale jeżeli ma być to produkcja na tle Belfra, Chylki, Pajęczyny to 3. Nic więcej. Zobaczę jeszcze 2 odcinki, ale jeżeli poziom będzie taki sam szkoda czasu dla całej sympati dla Pana Wieckiewicza

zajaco

Drejer to też prokurator a nie Pani Komisarz

ocenił(a) serial na 1
Kubael234

Jak to możliwe ze Ci się to podobało? Informatyczka ? Maski? Boże jedyny ja żyje w memie

ocenił(a) serial na 7
Kubael234

Popieram dobry seral.Może nie aż tak jak,Chyłka,ale trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

No jako fanka Chyłki też pozostaję z nią sercem, ale Behawiorysta zajmuje naprawdę wysoką pozycję wśród seriali, jakie ostatnio obejrzałam :)

ocenił(a) serial na 5
iwona2markiewicz

to chyba mało oglądałaś XD

ocenił(a) serial na 7
iwona2markiewicz

U mnie tak samo.Ciekawe tylko czy powstanie jeszcze 2 sezon Behawiorysty ? ;)

ocenił(a) serial na 8
Kubael234

Mam podobne odczucie. Świetny serial, od początku trzyma w napięciu. Liczę na kolejne sezony

ocenił(a) serial na 8
Kubael234

Ja nie przepadam akurat za tym aktorem, ale muszę przyznać, że sprawdza się w tej roli. Jestem zadowolona z tego serialu.

Kubael234

Na poziomie realizacyjnym na zenujacym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones