Eszter BallaI

8,0
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eszter Balla

Z jej udziałem widziałem tylko Kontrolerów ale zapamiętałem jej subtelną urodę. IMHO żadna tam Angelina Jolie czy Jessica Alba się pod tym wzgledem nie umywają.

Don_Louis

racja bardzo ładna dziewczyna ma w sobie te naturalne piękno nie to co inne kilogramy szpachli i solarka:/ Ona przy najmiej coś prezentuje naturalne piękno to w dziewczynach najbardziej mi sie podoba a ona to ma no i talent aktorski również kobieta -miś świetna była w tej roli :]

dYDelf

Zgadzam sie z Toba. Bardzo piekna Kobieta. Moze ma cos z nosem ale przeciez to jej dodaje uroku. Jak dla mnie bomba !

onetmaster

zgadzam sie bardzo ładna kobieta. Nie to co laleczki rodem z Hollywood...

onetmaster

onetmaster z profilu niestety nikt nie jest idealny.
Mi Eszter bardzo spodobała sie w Kontrolerach - nie miałem niestety okazji by zobaczyć inne filmy z jej udziałem. Dobra i zarazem ładna aktorka.

Bobikx

Eeee no jednak mysle ze z profilu sa tez idealne (wzglednie) dziewczyny. Trzeba przyznac ze czasem z profilu wygladaja lepiej niz "in front" ;]

onetmaster

Z nosami jest tak jak z resztą części ciała, jedni wolą mniejsze, inni większe. Póki coś nie jest autentycznie kraczate i szpetne, będzie mnóstwo opinii. Eszter ma nos specyficzny, na pewno nie brzydki. Osobiście wolę proste i wąskie, ale mój znajomy jest fetyszystą lekkich garbków, twierdzi, że to nadaje "szlachetności", inny z kolei preferuje zadarte, które dla mnie są niespecjalnie estetyczne.

Don_Louis

Przyłączam się do przedmówców. Jest piękna i naturalna, w Kontrolerach zagrała świetnie. Zapadła mi w pamięć.

Don_Louis

A no, nie taka typowa ślicznotka, a mimo to strasznie przyciąga wzrok i aż by się chciało pójść z nią na kawę, choćby z automatu :)

użytkownik usunięty
Demonik88

To fakt ...bardzo śliczna...chętnie napiłbym się kawy w jej towarzystwie ;)

Dobra rola w kontrolerach, urzekająca dziewczyna, momentami nieco przypominała mi PJ Harvey.

Dealan_De

Bez przesady :) Ta aktorka jest calkiem ladniutka, czego nie mozna niestety powiedziec o PJ... posiada nieprzecietny talent i glos, lecz co do urody....

Havard

Polecam Plac Moskwy z jej udzialem. Zakochalem sie w niej i we filmie.

szpilek

Zgadzam się z Wami.

Don_Louis

Zgadzam się - przepiękna. I bez pokazywania za przeproszeniem d*py, wystarczy że by palcem kiwnęła a nogi by się pode mną ugięły :)

Don_Louis

http://ilarge.lisimg.com/image/2361763/909full-eszter-balla.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones