Czesław Mozil

Czesław Stefan Mozil

8,8
2 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Mozil
Robaczek_12

Ten z metra cięty konus - jąkała, powinien mieć dożywotni zakaz śpiewania.

Disco_Destroyer

On jest tragiczny...w x factorze go słuchać nie mogłam.

Robaczek_12

Madonna też nie umie śpiewać...Nie do końca się zgodzę, że Czesław nie potrafi śpiewać. Na koncercie byłaś?Jego koncerty są genialne:)

innauschi

Jak mam chodzić na koncerty kogoś kogo nie lubię? poza tym nie muszę na nich bywać by wiedzieć że nie umie śpiewać, nie wiem jak on się wybił i znalazł na scenie...
Madonna śpiewa o niebo lepiej niż Czesław......tak jak Czesław to potrafi śpiewać co drugi polak...

Robaczek_12

Wiesz, gdybym Ci odmawiała prawa do własnego zdania, to byłabym hipokrytką ;)Też myślałam,że gościu nie umie śpiewać i koślawo mówi po polsku.Po koncercie zmieniłam zdanie:)Na koncercie Madonny nie byłam.Ciężko mi zatem porównywać.Na pewno oboje mają haryzmę.

Robaczek_12

A tak btw. Maleńczuk,moim zdaniem, też nie umie śpiewać...A i tak lubię jego twórczość. I parę innych osób też;)

Robaczek_12

Myślę, że jego dziwny styl bycia i skrajne opinie które wyraża wpływają na to jak go postrzegamy. Wydaje mi się, że przeciętnie śpiewa. Chociaż skoro tak dobrze było mu w tej Danii to czemu tam nie robi kariery tylko przybył do nas. Być może tam nie bawią ich jego występy?

Robaczek_12

Gdyby tylko nie umiał śpiewać. On nie umie normalnie mówić;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones