PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32134}
4,5 485
ocen
4,5 10 1 485
Następne dziewięć i pół tygodnia
powrót do forum filmu Następne dziewięć i pół tygodnia

Ten film to jakiś żart,to coś,co nie powinno nigdy powstać.
"Następne 9 i pół tygodnia" to jeden z najgorszych filmów jakie w życiu oglądałem.
Modliłem się,żeby jak najszybciej się skończył...

Film "9 i pół tygodnia" a szczególnie jego pierwsza połowa to wg mnie arcydzieło.
To coś,co powinien zobaczyć każdy facet a szczególnie ten,który nie wie jak poderwać kobietę.
Genialna rola Kim Basinger, wspaniały klimat Chicago no i te gotowe przepisy na uwodzenie.
Zwróćcie uwagę chociażby na to, gdzie John ją zabierał na randki.Zobaczce jaki był pewny siebie i jaki tajemniczy.Kobiety to uwielbiają.
Wielu facetów mogłoby się z tego filmu bardzo dużo dowiedzieć.

Film "Następne 9 i pół tygodnia" nie ma w sobie nic,zupełnie nic z klimatu pierwszego filmu.
Mickey Rourke wygląda teraz jak swój ojciec,ubiera się w kolorowe spodnie,nosi kapelusz i rzuca jakieś nędzne teksty.
A fabuła ? Co trzeba mieć w głowie,żeby wymyśleć takie zakończenie tej historii ?!
Można było to zrobić na setki sposobów a twórcy postawili na najgorszy i najnudniejszy ze wszystkich możliwych.

Ogólnie moja ocena to 3/10 i nie polecam nikomu tego filmu.Szkoda czasu i nerwów.

ocenił(a) film na 1
ministerfinansow

Słusznie.

ocenił(a) film na 1
ministerfinansow

Przewijałam, przewijałam i jeszcze raz przewijałam.... Porażka...

ministerfinansow

9 i pół tygodnia to fantastyczny film pełen pięknych scen miłosnych ale sam John był strasznym-wybaczcie panowie -dupkiem i dzieciakiem a jego pewność siebie przekraczała ludzkie pojęcie! Właściwie to poza pewnymi fajnymi pomysłami jak spędzic randkę film zawiera tez przepisy na to jak spieprzyć swój związek a więc miejcie proszę baczenie na to xD

Cadavera

Zgadzam się !

ministerfinansow

czy będzie deficyt w tym roku panie ministrze?

andolinis

A co to jest deficyt ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones