PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048344}

Mocny temat

Scoop
5,8 2 781
ocen
5,8 10 1 2781
5,3 6
ocen krytyków
Mocny temat
powrót do forum filmu Mocny temat

Całkiem przyzwoity film, oczywiście nie idealny, ale obejrzałam z przyjemnością. Nie znałam specjalnie tej sprawy. Ciekawe jest to, ze książę myślał, że wywiad poszedł mu dobrze... ;P

ocenił(a) film na 6
demo225

Muzyka, którą chyba próbowano zbudować napięcie, bo cała reszta go nie zbudowała, strasznie mnie irytowała. 6 za nieźle zagranego Andrzeja i transformację do tej roli oraz pokazanie pracy redakcji.

ocenił(a) film na 5
demo225

Nie tylko książę, przecież i pracownicy, łącznie z tym normalnie pracującym dla królowej uważali, że wywiad świetnie poszedł.

ocenił(a) film na 7
demo225

Wystarczy obejrzec dowolna rozmowe/wywiad z politykiem w PL i poczytac komentarze. Ci ktorzy sa z opcji tegoz polityka a i on sam sa bardzo czesto soba zachwyceni a druga strona widzi to odwrotnie. Tu, w filmie angielskim najdziwniejsze dla mnie bylo nie to , ze on tak myslal. On jest zarozumialym , aroganckim majacym gigantyczne poczucie uprawnienia dupkiem. To , ze jego mamusia popelnila tak kardynalny blad i wypuscila kontrole z reki. Polecam prawdziwa rozmowe na utub

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones