PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 728
ocen
7,5 10 1 44728
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy
grabsoon

o 1.45. A o 21.15 "Szybki jak błyskawica". Program misyjny przez duże "G".

ocenił(a) film na 9
grabsoon

ach. nasza pl telewizja leci na popyt. Puszcza slabsze filmy po 20 a lepsze nawet i o takich godzinach. Kontrolerzy byli juz kiedys emitowani . Jak dobrze pamietam na tvp2 ok godz 22:50 chyba. Szczyt szczytów zeby puszczac tak dobry film o tak późnej godzinie. Soundtrack wymiata w tej produkcji. Klimat jeszcze lepszy. Jutro (wtorek) jadę do reżysera tvp zrobić mu mały bajzel za emisje tego filmu o tak późnej godz. :)

ocenił(a) film na 9
grabsoon

Jak to kiedys pieknie powiedziala pani Nina Terientiew (kiedy jeszcze trzesla TVP2): ludzie inteligetni chodza spac nad ranem w zwiazku z czym bardziej wartosciowa czesc programu musi zaczynac sie dobrze po polnocy. Szkoda tylko, ze nie kazdy jest dyrektorem programowym TVP i moze spac do poludnia. A po wypowiedzi pani Ninki zostala mi taka trauma, ze boje sie zasnac przed 24-ta zeby nie obudzic sie bez umiejetnosci wiazania butow ;P

Czarny77

znakomity wpis:D pozdrawiam !!! chyba w ogole przestaje spac:P

ocenił(a) film na 8
grabsoon

Macie racje.

Nie wiecie, że polska telewizja to chłam ? Z ''niby'' telewizji misyjnej robią prywatę, próbując naśladować tvn i polsat. Dlatego też tylko po godzinie 00.00 emitowane są dobre, wartościowe produkcje. Ostatnio miałem to szczęście, że nie musiałem wcześnie wstawać , dlatego też obejrzałem "Studentów" , "Candy" i "Kontrolerów" .
Nic się nie poradzi, tv schodzi na psy..

PS. WOŚP też dostał o 4 godziny mniej w tym roku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones