PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 728
ocen
7,5 10 1 44728
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Geniusz!

ocenił(a) film na 10

Nie spodziewałem się takiego obrazu. Obrazu, który wzbudzi we mnie wszystkie uczucia, od radości po strach, który zdołuje mnie a na końcu pozostawi nadzieję.

Nimrod Antal pokazuje w swoim filmie jak ludzie, nieważne jaki wykonują zawód (vide niesamowita scena u psychiatry), przestają odczuwać radość z jego wykonywania. Film posiada rozwiniętą symbolikę (Pan śmierć będący według mnie uosobieniem frustracji głównego bohatera czy Pani Miś, która według mnie jest przykładem idealnego obywatela), świetne aktorstwo i niezwykłą ścieżkę dźwiękową. Opowiada też o tym, jak uciekając od swoich problemów możemy zaszyć się w dowolnym miejscu, którym może być np. peron metra.

10/10

PS Teraz wierzę, że Predators to może być naprawdę dobry film.

ocenił(a) film na 10
Bala

Dokladnie tak. Podpisuje sie pod twoja wypowiedzia obiema rekoma. Rownierz daje 10/10.

ocenił(a) film na 8
Hutch

również z czystym sumieniem twierdzę, że film jest wybitny. Co do symboliki: morderca i kobieta - odwołanie do yin i yang, bo każdy ma w sobie coś z dr Jakylle'a i Mr Hyde'a; mimo, że bohater opuszcza krainę cieni (metro) to ono nie przestaje istnieć.

ocenił(a) film na 9
Bala

film już jest wyjątkowy od pierwszych chwil gdy jest wystąpienie pracownika metra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones