PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 724
oceny
7,5 10 1 44724
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

... tym że mozna patrzeć na ten film z różnych stron i z każdej strony wygląda inaczej a przy tym każdy widok jest prawdziwy. Dla jednych jest to komedia dla innych dramat dla jeszcze innych thriller.

Ja oglądałem ten film kilka razy. Końcówka narzuca podobieństwo do Drabiny Jakubowa. Wg mnie metro w tym filmie jest czymś w rodzaju czyśca i że to jest jeden z głównych przekazów tego filmu. Bulcsu musi pokonać zło-demona(Kaptur) który w nim jest, aby pójść do nieba. Czeka na niego Anioł-Miś(dziewczyna). Za tym że Bulcsu może nie żyć przemawiają sceny z puszczykiem który jest symbolem śmierci. W ostatniej scenie Anielica pokazuje mu wyraźnie ptaka aby mu uświadomić że nie żyje i że kiedy już pokonał swą złą stronę(kaptur) to w końcu może iść do nieba.
Ciekaw jestem co wy na to, czy zagłębiając się w ten film też doszliście do takich wniosków.

ocenił(a) film na 9
dukexxx

Do takich samych wniosków doszedłem;). Najbardziej o winie głównego bohatera utwierdził mnie obraz z kamery po zabójstwie pędziwiatra, normalnie w trakcie tej sceny filmu miał cały czas usta lekko otwarte i oczy wytrzeszczone z przerażenia aż na koniec je zamknął a na kamerze przemysłowej ma wyraz ogromnego zadowolenia z wykonanego zadania, zero strachu. Moim skromnym zdaniem Bulcsu zginął pod kołami metra kiedy to uciekał przed swoim drugim "ja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones