PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 728
ocen
7,5 10 1 44728
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

Gdyby nie ten prostacki symbolizm, film byłby znakomity, tak jak pierwsza cześć filmu, przypominająca mi najlepsze komedie... czeskie, znakomita obserwacja obyczajowa plus humor sytuacyjny, no ale potem zaczyna się to przeradzać w coś co trudno zaakceptować, rozumiem, że przedstawienie tylko świat kontrolerów, byłoby trudne do przeforsowania, może zarząd metra nie byłby już skłonny wpuścić pod ziemię filmowców tak ochoczo bez tej niedosłowności fabuły :)), no ale żeby odrazy uderzać w jakieś 'piekielno-niebiańskie' tony, bez przesady...

użytkownik usunięty
Analog

Człowieku, zostań przy holyłudzkich gniotach bo filmy takie jak Kontroll to za wysokie progi dla Twojego umysłu. Włącz wideo, wrzuć kasete z Arnoldem lub Denise Richards i zjedz chipsy dla pełni zadowolenia i na przyszłość odpuść sobie takie komentarze. Nie pojąłeś przesłania filmu to chociaż poczytaj rozmowy innych a może zrozumiesz...

ble, ble, ble, przeciwieństiwe do ciebie widziałem ten film, a nie tylko gapiłem się na ekran z rodziwioną gębą... mówisz, że tak cholernie przejąłeś się przesłniem, ale mnie wzruszyłeś, no wrażliwy jesteś, tylko mi się tu nie rozpłacz nad złem tego świata... ludzie dajcie mu chustkę!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones