PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120033}

Kontrolerzy

Kontroll
7,5 44 735
ocen
7,5 10 1 44735
6,7 12
ocen krytyków
Kontrolerzy
powrót do forum filmu Kontrolerzy

NIENAWIDZĘ kanarów. To gorsze niż kolaboracja:)

ocenił(a) film na 7
Przypalowiec

No tak to był film o kanarach, pewnie jeszcze kanary go nakręciły.

ocenił(a) film na 9
Przypalowiec

Chyba nie wiesz co to była kolaboracja, a jak oceniasz taki film na 1/10 "za kanarów" to lepiej się puknij w głowę bo jesteś ograniczony.

ocenił(a) film na 8
augen

baaaardzo dobry film, miejscami dłużyzny ale jedyny w swoim rodzaju a co do kanarów to to jest zawód dla ludzi niewykształconych, który też trzeba doceniać xD a zgadzam się z tu z odpowiedziami wyżej: "jesteś ograniczony" xDxD

ocenił(a) film na 9
Przypalowiec

ja mam kolege kanara i jest w porządku

ocenił(a) film na 8
Przypalowiec

a czy filmów nie powinno się oceniać za wykonanie, aktorstwo, scenariusz itd., a nie za traumatyczne wspomnienia z młodości?

(zresztą, nie widzę nic złego w kanarach - masz bilet, nie masz problemu, nie masz biletu, sam sobie w kolano strzelasz)

ocenił(a) film na 1
manowce

Przepraszam, ale to ten klient z góry zaczął od osobistych wycieczek pod moim adresem, mojej inteligencji, itp. bzdury - więc po prostu odpowiadam jego językiem.
Jak widzisz rozmawiam normalnie z kimś kto umie, tj. nie wyjeżdża z zaczepkami ad personam.

ocenił(a) film na 10
Przypalowiec

Pewnie sam jeździłeś bez biletu i któregoś razu się do Ciebie przyczepił. Widać masz ciężkie wspomnienia z dzieciństwa skoro nie miałeś nigdy 1zł na bilet i kanary zatruwały Ci życie. Pewnie nie znasz ani jednego z nich i nie masz pojęcia kim są Ci ludzie, a odrazu szufladkujesz ich masowo: Kanar- zły, proste myślenie prostego człowieka. Postaw się na jego miejscu. Dodam jeszcze, że takimi wypowiedziami pokazujesz tylko, jak mało jesteś inteligentny. Lepiej nic nie pisać, wtedy przynajmniej twój poziom inteligencji będzie równy 0, bo póki co jest dużo na minusie i każda twoja wypowiedź go powiększa :)

ocenił(a) film na 1
wujek_11_palcow

możesz mi na buty cieciu narobić, a i to, jak trochę podrośniesz.
Tak zwracać to się możesz do swojego tatusia.

ocenił(a) film na 1
wujek_11_palcow

Tykaj swojego dziadka cieciu, połóż się z nim do kołyski i mów mu "ty"

ocenił(a) film na 10
Przypalowiec

Treść komentarza mówi sama za siebie. W gimnazjum Cię tego nauczyli?? Takie suche teksty to sie w gimnazjum sypało niestety... jak dla mnie to dużo mniej niż 0. Każdą wypowiedzią schodzisz grubo poniżej poziomu 0. Tak jak wcześniej wspominałem, lepiej nic nie pisać. Prawdziwy "przypał"

ocenił(a) film na 1
wujek_11_palcow

ignorancie, gdybyś odrobinę znał się na filmach, wiedziałbyś, że to cytat z kultowej polskiej produkcji- tzn.takiej sprzed lat 90tych:), nie będę zdradzał jakiej.

ocenił(a) film na 8
Przypalowiec

to, że znasz teksty z filmu 'Alternatywy 4' nie zmienia faktu, że się zachowujesz poniżej jakiegokolwiek poziomu.

ocenił(a) film na 1
manowce

Przepraszam, ale to ten klient z góry zaczął od osobistych wycieczek pod moim adresem, mojej inteligencji, itp. bzdury - więc po prostu odpowiadam jego językiem.
Jak widzisz rozmawiam normalnie z kimś kto umie, tj. nie wyjeżdża z zaczepkami ad personam.

ocenił(a) film na 10
Przypalowiec

Sorry, "przypałowiec", bo przypał i przypałowiec to chyba co innego...

ocenił(a) film na 8
wujek_11_palcow

Ej skąd tacy ludzie się biorą? Nie powinno im się dawać klawiatury do rąk.

ocenił(a) film na 9
wujek_11_palcow

nie ma czegoś takiego jak poziom inteligencji - jest tylko ILORAZ. a z matematyki wiem że iloraz nie może być ujemny

ocenił(a) film na 9
MysterMister

i 0 też nie może wynosić

ocenił(a) film na 10
MysterMister

Pani od matematyki w gimnazjum Ci tak powiedziała??

ocenił(a) film na 9
wujek_11_palcow

nie, pani od matematyki w szkole podstawowej

ocenił(a) film na 10
MysterMister

Czyli jesteś jeszcze w podstawówce :/ można się było domyślić.

ocenił(a) film na 9
wujek_11_palcow

nie jeszcze ale JUŻ

ocenił(a) film na 10
wujek_11_palcow

nawet jeśli jest w podstawówce, to wie więcej od ciebie, więc nie masz żadnego powodu do radości ;)

ocenił(a) film na 10
coookies

Jeżeli jedzie po kanarach jako po zawodzie, w którym pracują, a nie tym kim są, wiedząc więcej ode mnie to tylko pogratulować jemu i Tobie...

MysterMister

JA nie wiem po co sie kłócicie, przypałowiec napisał swoją ocenę filmu i jej powód (jaki jest taki jest, może trochę przyziemny powód ale cóż) i nie można go za to wyzywać, a tu każdy za każdym razem zaczyna na siebie wrzucać jak tylko ktoś ma inne zdanie, jak dzieci w przedszkolu

Przypalowiec

O Jezusie, temat zły, a powyższe odpowiedzi jeszcze gorsze. Nie lubię mówić nieprzyjemnych rzeczy, ale założycielu tematu: nigdy więcej nie pisz, ani nie mów takich rzeczy publicznie! Bo wstyd.

ocenił(a) film na 8
zlotyplacek

Ja nie lubie kanarow tez... a kto ich lubi,teraz jezdza z ochrona..by jakas starasza babcia ich nie pobila...,a za film 8/10 wg.mnie swietny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones