PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039422}
6,3 1 769
ocen
6,3 10 1 1769
5,5 17
ocen krytyków
Kobieta z...
powrót do forum filmu Kobieta z...

Polscy politycy donoszą na swój kraj za granicę i cieszą się gdy za granicą mówi się źle o Polsce i Polakach. Reżyserki i reżyserzy robią dokładnie to samo. Nie ma choćby jednego polskiego filmu, który przedstawialby Polskę w pozytywnym świetle. Gardzę tym wszystkim.

desperados02345

Bo nie ma co dobrze przedstawiać. polska (specjalnie z małej) to syf w każdym aspekcie życia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mr_penautbutter

To wypierdalaj stąd. Masochista?

desperados02345

Jak te polskie trolle z Filmwebu nienawidzą polskich twórców. Nie napiszą ani jednego pozytywnego komentarza, tylko hejt leją nawet wtedy, gdy filmu jeszcze nie widziały, bo nie miał on jeszcze swojej premiery. Hejtują polskie filmy nawet na zagranicznych portalach wystawiając 1/10 bez ogladania. Gardzę tym wszystkim.

Lukasz_Gugulski

Polskich twórców? Co te patusy mają wspólnego z polskością?

Pawel_Mi_filmweb

Zjednoczenie Patriotyczne Grunwald nie wystawiło im certyfikatu polskości? Nie wiedziałem.

Lukasz_Gugulski

Nie widziałaś filmu ale masz już negatywne zdanie… Może się wstrzymaj i oceń po obejrzeniu, bo w tej chwili robisz z siebie pośmiewisko!

natasza_szczecin

Jesteś pewna, że do mnie chciałaś to napisać?

desperados02345

No jak nie ma "choćby jednego"? Listy do M, Porady na zdrady, Miłość do kwadratu... Pięknie się tam nasz kraj prezentuje: dostatnio, kolorowo, wesoło, nowocześnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
desperados02345

Dokladnie, zgadzam sie niestety w 100% z desperadose

desperados02345

średnio mnie ten film interesował, ale po tym komentarzu obejrzę na pewno, może nawet w kinie

ocenił(a) film na 1
desperados02345

Bo to żydzi, cały świat się ich wstydzi i dlatego tak postępują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones