PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536375}

Duży zeszyt

A nagy füzet
7,1 1 988
ocen
7,1 10 1 1988
6,0 2
oceny krytyków
Duży zeszyt
powrót do forum filmu Duży zeszyt

Nazisploitation

ocenił(a) film na 2

które pretenduje do bycia kinem intelektualnym, bo do sexploitation dochodzi dopiero w połowie filmu. Potem oczywiście jest commiesploitation, bo film był robiony w Europie nie-zachnodniej.

ocenił(a) film na 3
Wujek_Sylwek

Bardzo treściwie o na poły amatorskiej produkcji (te ekspresjonizmy ruchowo-kamerowe, podobne do "artystycznego" kina polskiego!) na tematy akceptowalne w eurokołchozie. Brawo.

ocenił(a) film na 9
Wujek_Sylwek

No dobra, rozumiem, że nazi za dobry, cycki służącej za małe a koministy gwałciły i kradły sztampowo. I podobno te "ekspresjonizmy ruchowo-kamerowe" take pseudoatrystowske, no chłam po prostu. To ja poproszę o jakieś propozycje filmów NAPRAWDĘ intelektualnych, ABSOLUTNIE nieamatorskich, CAŁKIEM SPOZA eorokołchozu i SERIO artystycznych, bo samym "Misiem" albo "Rejsem" nie załatamy wszystkich dziur... Może mała Wałęsówna karmiona piersią przez milicjantkę w czasie zapuszkowania tatusia u Wajdy, he, he?

ocenił(a) film na 2
futsi

Gotowych to jeszcze takich filmów nie ma, są one w fazach pre-produkcyjnych. Ja obstawiam, że największym sukcesem będzie "Ucieczka ze Smoleńska", która będzie remakiem kultowej "Ucieczki z Nowego Jorku" z Kurtem Rusellem. Niestety znani gwiazdorzy ciągle odrzucają propozyję grania głównej roli, ale ja pozostaję optymistą. Film będzie wielkim sukcesem kasowym, całe parafie będą organizowały spędy do kin.

Wujek_Sylwek

Zgadzam się, film denny. Zero oryginalności. Tylko zdjęcia ładne. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones